Ulen temperaturat! Deputetët dhe ministrat ‘mbështillen’ deri në grykë me pallto, doreza dhe kapuçë (FOTO)

Foto nga deputetët dhe ministrat gjatë ditës së sotme

Në seancën parlamentare të zhvilluar ditën e sotme deputetet dhe ministrat për shkak të temperaturave të ulëta janë shfaqur të veshur deri në grykë me pallto, doreza dhe kapuçë.

J.GJ./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?

Komento

Komente

  • Qytetarja: 28/01/2021 16:01

    Te shkretet nuk kan me cfare me i ble,veten ne renceparlamentin shqiptar ka shum luks,nuk mund te shkojn ne parlament te veshur thjesht se jan ne konku rence me njera tjetren.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

’Pa Gjurmë’/ Zhdukja e Bleona Matës reagon nëna e Begzim Isës: Vajzën nuk e rrëmbeu im bir, por gjejeni…