‘Unë nuk kam K-ra’, Egla Ceno thumbon Donaldin?

 ‘Unë nuk kam K-ra’, Egla Ceno thumbon Donaldin?

Egla Ceno

Aktorja Egla Ceno, ka qenë një ndër emrat më të komentuar në rrjetet sociale, sidomos pasi u shpall fituese e BBV3.

Pas daljes së saj nga shtëpia, mesa duket aktorja ka parë çdo intervistë që kishte të bënte me të, ku një ndër to ka qenë dhe intervista që ka zhvilluar Donald Veshaj. Ky i fundit është shprehur që Egla nuk mund të jetë një fenomen duke patur parasysh se sa “K” ndjekësish ajo ka në rrjete sociale.

Mirëpo për këtë deklaratë  Egla e ka një përgjigje, dhe nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it ajo shkruan:

“Nuk kam K-ra, nuk kam ndjekës, nuk kam fansa, as folloëers! Numrat e mi në Instagram janë familja ime”

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • ANA: 09/06/2024 18:28

    Bravo Egla je shume e mire demaskoi keto legenat qe te pergojojn.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Balla thirrje deputetëve: Bëhuni zjarrfikës vullnetar

Balla thirrje deputetëve: Bëhuni zjarrfikës vullnetar