VIDEOLAJM/ ‘Uragani’ kuqezi dhuron spektakël në Gjermani, tifozët e Kombëtares marshojnë drejt stadiumit

Mijëra tifozë shqiptarë ndodhen në Dusseldorf në mbështetje të kombëtares shqiptare që përballet me Spanjën.

Report Tv dhe Shqiptarja.com sjellin atmosferën. Tifozët kuqezi janë nisur drejt stadiumit.


Lajmi kryesor:

Euro 2024/ Dusseldorfi ‘pikturohet’ kuqezi, këngë dhe valle tradicionale! Mijëra tifozë në stadium pë ndeshjen me Spanjën, Report Tv sjell atmosferën (VIDEO)


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Protesta e opozitës, Baçi: Duam qeveri teknike te drejtojë procesin zgjedhor! Qori: PD s'flet asnjëherë për kullat e koncesionet e rrugëve

Protesta e opozitës, Baçi: Duam qeveri teknike te drejtojë procesin zgjedhor! Qori: PD s'flet asnjëherë për kullat e koncesionet e rrugëve