Ushtroi dhunë psikologjike ndaj familjarëve dhe dëmtoi mjetin e të atit, arrestohet 20-vjeçari në Vlorë

Ushtroi dhunë psikologjike ndaj familjarëve dhe dëmtoi mjetin e të atit, arrestohet 20-vjeçari në Vlorë

Foto ilustruese

VLORË- Një 20-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj familjarëve dhe si ka dëmtuar automjetin e të atit.

I riu banues në fshatin Risli, ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj familjarëve të tij dhe ka dëmtuar automjetin e babait të tij, si dhe ka kundërshtuar punonjësit e Policisë, gjatë momentit të shoqërimit.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

Pele në gjendje të rëndë shëndetësore? Vajza e legjendës tregon të vërtetën

Pele në gjendje të rëndë shëndetësore? Vajza e legjendës tregon të vërtetën