Ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes, arrestohet 40 vjeçari në Tiranë, në pranga dhe i vëllai

Ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes, arrestohet 40 vjeçari në Tiranë, në pranga dhe i vëllai

Një 40 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga blutë e kryeqytetit pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes.

Autori i identifikuar me inicialet K.M banues në Babrru ka ushtruar dhunë të vazhdueshme fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij ndërkohë në pranga ka rënë dhe vëllai i autorit me iniciale A.M 40 vjeç pasi dhe ky i fundit ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj kunatës së tij.

E.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

“Mbi 500 kompani të hetuara për evazion fiskal”, Kryemadhi reagon pas deklaratës së ministres së Financave: Qeveria ia la topin drejtësisë për të justifikuar hajdutërinë

“Mbi 500 kompani të hetuara për evazion fiskal”, Kryemadhi reagon pas deklaratës së ministres së Financave: Qeveria ia la topin drejtësisë për të justifikuar hajdutërinë