Vajza e Angelina Jolie dhe Brad Pitt fillon trajtimin për ndryshimin e seksit

Shiloh Jolie-Pitt, fëmija i parë biologjik i çiftit të aktorëve  Angelina Jolie dhe Brad Pitt do të fillojë një trajtim për të ndryshuar seksin dhe ky lajm është raportuar në media të ndryshme ndërkombëtare.

Sipas People, trajtimi 12 vjeçares, do të bëhet në qendrën ‘Younique’  në Santa Monika, në  Kaliforni.

Për vite me rradhë Shilou ka treguar stilin e saj të çuditshëm të të veshurit. Që nga viti 2009, kanë qarkulluar fotografi të Shiloh me flokë shumë të shkurtra dhe rroba djemsh.

Angelina Jolie do të jetë ajo që po shoqëron vajzën në këtë ndryshim të identitetit, i cili gjithashtu do të reflektohet dhe në ndryshimin e emrit, por ndërkohë Shiloh  ka ndeshur në kundërshtimin e të atit.

Edhe pse Brad nuk donte të fliste për këtë, shtypi ndërkombëtar thotë se nuk do të pajtohej me vendimin e vajzës së tij. Për këtë arsye, ai ka refuzuar financimin e trajtimit.

Nga ana tjetër  Angelina do të paguajë për ilaçet dhe do ta shoqërojë në këtë fazë të re vajzën e saj.

 

1/4
  • Sondazhi i ditës:

    40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:

Komento

Komente

  • xreport: 15/05/2019 17:54

    turp turp ja ku po shkon bota

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Deputeti socialist Baraj humb nënën nga COVID, dedikimi prekës: Kur e dëgjoja tek rënkonte... përpiquni t'i izoloni të moshuarit, ndryshe do pendoheni