Vajza e Jozefina Topallit fotografohet me djalin e porsalindur, zbulohet emri i vogëlushit (FOTO)

Vetëm pak javë më parë  vajza e Jozefina Topallit, Megi dhe partneri i saj Angjelin Serreqi, u bënë prindër të një vogëlushi. Lidhja e tyre doli në dritë vetëm pak para lindjes së vogëlushit. 

Ajo ka shpërndarë në profilin e saj të Instagramit foton e parë me foshnjën, teksa e ka nxjerrë për shëtitje nga liqeni. Megi nuk e ka treguar as emrin dhe as gjininë e bebit që ndodhet në karrocë, por kanë qenë fansat e saj ato të cilët me anë të komenteve kanë zbuluar se është djalë dhe i kanë vendosur emrin Nikola.

Një foto me foshnjën në karrocë e ka shpërndarë dhe daja i vogëlushit, Genar Topalli, i cili ka shoqëruar Megin gjatë shëtitjes me të birin.

Nga fotot duket se Megi është në super formë edhe pse shumë pak pasi solli në jetë një fëmijë.

  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Do të ngresh një bujtinë, fermë apo biznes në fshat? Veliaj prezanton nismën për gratë dhe vajzat e Tiranës