Vazhdon puna për ndërtimin e stadiumit të ri në Kukës, Rama publikon pamjet

Kryeministri Edi Rama mëngjesin sotëm ka publikuar një video nga kantieri i stadiumit të ri "Zeqir Ymeri", në Kukës.

Në videon e publikuar shfaqen pamje nga punimet brenda dhe jashtë stadiumit, si dhe produkti final i cili pritet të realizohet së shpejti.

Kryeministri përmes kësaj videoje i ka uruar të gjithëve një ditë të mbarë.

1620713894_Capture.JPG

J.GJ./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rama lë Vlorën pas 8 vitesh dhe zgjedh të jetë deputet i Durrësit, a ka bërë kryeministri zgjedhjen e duhur?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Belgjika nuk di të tolerojë! Danimarka kualifikohet në frymën e fundit, shkatërron Rusinë! Në 1/8 edhe Zvicra