Veliaj dëmtohet në futboll, batuta me komentuesin tërheq vëmendje

Erion Veliaj

Gjatë një ndeshjeje futbolli, kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj është dëmtuar dhe për këtë i është dashur edhe një vizitë tek një fizioterapist. Por ajo që spikat është batuta epike e tij me një komentues. Ilvi Begolli është fizoterapisti që shkoi Veliaj, i cili hodhi edhe foton me të.

Ilvi Begolli (Mjeku): Kur kryetari vjen në Orthomed

Komentuesi: Ishalla bie nga shkallët kur të dalë nga klinika.

Erion Veliaj:S’ke fat lal sot shpëtova edhe pse eci si zdroms prej dëmtimit. Me gjasë dhe afatgjatë sa të kem fizioterapistin sportiv më të mirë në Tiranë

Komentet e Veliajt

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të mbahen zgjedhjet parlamentare me lista të hapura?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Zbulohet spiuni egjiptian në zyrën e kancelares gjermane! Ja si i 'mbylli gojën' Merkeli Egjiptit