U dyshua për lëndë plasëse brenda një koshi mbeturinash afër poliklinikës në Elbasan, pajisja telefonike alarmoi banorët dhe policinë

ELBASAN- Një pajisje telefonike e hedhur mëngjesin e sotëm në një kosh mbeturinash në afërsi të poliklinikës në Elbasan ka alarmuar banorët e lagjes, të cilët njoftuan policinë.

Fillimisht u dyshua se ishte një sasi lënde plasëse, por pas hetimeve nga policia rezultoi se ishte thjesht një pajisje telefonike ajo që shkaktoi panikun në lagjen e Elbasanit.

nuk ka ende të tjera detaje në lidhje me ngjarjen, ndërsa nuk është identifikuar as personi që ka vendosur lëndën plasëse. 

 

/J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e organizoi Shqipëria finalen e Conference League?×

Lajmi i fundit

John

‘I vetmi zë i shqiptarëve në Parlamentin serb’, Presidenti Meta thirrje shqiptarëve në Tërnoç: Votoni masivisht Shaip Kamberin