​Vetëvrasje në Kremlin? Truproja i Putinit gjendet i vdekur (FOTO)

Vladimir Putin dhe Mikhail Zakharov

Mikhail Zakharov, një punonjës i njësisë përgjegjëse për sigurinë personale të presidentit të Rusisë ka kryer vetëvrasje gjatë orarit të punës, transmetojnë mediat ruse.

"Punonjësi bëri vetëvrasje gjatë shërbimit. Po bëhet një kontroll," tha një bashkëbisedues i agjencisë së lajmeve ruse TASS.

Disa media ruse pohojnë se bëhet fjalë për truprojën e Vladimir Putinit, por agjencia e lajmeve TASS tha se burimi i tyre mohoi që punonjësi të shërbente në njësinë përgjegjëse për sigurinë personale të presidentit.

Mikhail Zakharov

r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që kandidatët për deputetë të jenë nga e njëjta zonë ku caktohen?

Komento

Komente

  • Engjell: 03/12/2020 18:49

    E cfare do te zgjidhe kjo? Ketu nuk shtrohet problemi nese duhet te dalin njerezit apo jo. Ketu eshte problemi se si duhet te dalin, ne cfare do kohe qofte.C’kuptim ka qe jane te bllokuar gjate nates, kur lokalet gjate dites jane plot? Puna eshte se Si duhen menaxhuar ambientet qe krijojne grumbullime njerezish.Dhe me e rendesishmja: t’ju mbyllet haleja cave, qe kete pandemi dhe fatkeqesi ta perdorin per qellimet e tyre politike.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

HEC-i në Maqedoninë e Veriut po than Ohrin! Eksperti: Liqeni është tërhequr 1 m nga bregu, duhet ndërhyrë urgjentisht