VIDEO/ COVID 3 i mbuluar nga tymi, mjekët dhe pacientët në panik

 

Këto pamje tregojnë momentin kur spitali COVID 3 ishte i përfshirë nga flakët dhe ende zjarrfikësja nuk kishte fikur zjarrin.

Mjekë dhe pacientë kishin dalë jashtë dhe janë në panik.


Lajmi kryesor:

Zjarr në QSUT, në një zyrat e administratës së spitalit COVID 3! Mjekët dhe pacientët dalin jashtë, situata vihet nën kontroll (VIDEO)


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Policia rrethon zonën e ‘5 majit’ në Tiranë, IKMT pritet të shembë disa banesa në kuadër të rindërtimit! Shoqërohen disa banorë (VIDEO)