VIDEO/ Grida Duma shfaqet për herë të parë në publik me nënën e saj

VIDEO/ Grida Duma shfaqet për herë të parë në publik me nënën e saj

Grida Duma është padyshim një ndër figurat më të komentuara. Duma ka qenë pjesë e politikës, ndërsa tashmë e shohim në ekran si prezantuese.

Grida Duma është treguar gjithnjë e rezervuar sa i takon daljeve publike me familjarë dhe ka qenë shumë private në jetën e saj personale.

Por duket se Duma ditët e fundit i ka thyer paksa ‘rregullat’, pasi është shfaqur me nënën e saj në publik, teksa kanë marrë pjesë në një shfaqje operistike. Nga fotot që ka shpërndarë vetë Grida, shihet ngjashmëria e saj me nënën, si në elegancë dhe në stil.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

Aksident në Sarandë, përmbyset makina në rrugë! Shoferi braktis mjetin dhe largohet

Aksident në Sarandë, përmbyset makina në rrugë! Shoferi braktis mjetin dhe largohet