VIDEO/ Humbja kundër Usyk lë pasoja, Tyson Fury filmohet i dehur! Godet kokën pas shtyllës

VIDEO/ Humbja kundër Usyk lë pasoja, Tyson Fury filmohet i dehur! Godet kokën pas shtyllës

Tyson Fury i dehur

Një muaj pasi humbi me Oleksandr Usyk në duelin për kampionin absolut të botës në peshat e rënda, boksieri Tyson Fury u desh të nxirrej nga kafeneja nga miqtë e tij pasi ishte nën efektin e alkoolit.

“Gipsy King” piu jashtëzakonisht shumë në një bar në Morecambe (Britani) dhe u përcoll nga vendi prej rojeve të sigurisë. Nuk kishte asnjë problem përveçse boksieri ra në gjunjë para kafenesë dhe më pas, pasi u ngrit, goditi kokën në një shtyllë dritash në rrugë.

Pas incidentit ka folur edhe një mik i tij i cili ka sqaruar situatën. “Kampioni nuk ka pirë për një vit dhe tani ka pirë shumë dhe nuk ndihej mirë”, tha një nga miqtë e tij.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Mbi 213 mijë shqiptarë morën shtetësinë e një vendi të BE-së në 5 vite

Mbi 213 mijë shqiptarë morën shtetësinë e një vendi të BE-së në 5 vite