VIDEO/ Kujdes kur zgjidhni korsinë kur ktheheni në rrugë, këta drejtues mjetesh e pësuan

Policia Rrugore e Tiranës ka gjobitur disa drejtues mjetesh pas janë pozicionuar në mënyrë të gabuar, në korsinë e gabuar kur do të kthehen.

Këta drejtues mjetesh janë gjobitur me nga 3000 lekë.

 

 

K.T./Sh.Sh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndarja e re territoriale, sipas jush duhet të ketë më shumë apo më pak se 61 bashki?×

Lajmi i fundit

John

Finlanda dhe Suedia drejt NATO, PS kërkon në Kuvend procedurë të përshpejtuar të ratifikimit të Protokolleve të anëtarësimit