VIDEO/ Luiz Ejlli surprizon fansen e tij të zjarrtë, ja reagimi i saj emocionues

VIDEO/ Luiz Ejlli surprizon fansen e tij të zjarrtë, ja reagimi i saj emocionues

Këngëtari Luiz Ejlli ka postuar një video ne rrjetet sociale ku ka surprizuar fansen e tij të zjarrtë të quajtur Kristina, duke e telefonuar atë.

Kristina, e cila jeton në Greqi, u bë shumë virale me videot e saj në Tik-Tok, teksa i shprehte mbështetjen këngëtarit, por jepte gjithashtu edhe mendimet e saj në lidhje me banorët e tjerë të shtëpisë.

“Dashuria që marr nga ju është më e madhe seç mund ta kisha menduar.

Kisha edhe unë po aq emocione sa Zonja Kristina (të cilën sot e njihni të gjithë), prandaj këto emocione të bukura nga kjo telefonatë surprizë, doja t’i ndaja me të gjithë ju.

Faleminderit nga zemra”- shkruan ai në rrjetin e tij Instagram.

 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • anja: 30/05/2023 10:25

    Luiz bosi.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Sekretari i Mbrojtjes së Mbretërisë së Bashkuar viziton Kievin dhe takohet me Zelensky

Sekretari i Mbrojtjes së Mbretërisë së Bashkuar viziton Kievin dhe takohet me Zelensky