VIDEO/ Momenti kur militantët e Bashës përplasen verbalisht me deputetët e PD-së: T’ju vijë turp

Mbledhja e Kryesisë së Partisë Demokratike është zhvilluar me debate. Militantët e Bashës kanë ofenduar deputetët që braktisën mbledhjen. Report Tv sjell një video në të cilën dallohet përplasja verbale mes deputetëve dhe militantëve të Bashës.

Po na torturoni, ju na keni torturua në kurrizin tonë, Të bëni këto gjëra t’iu vijë turp. T’iu vijë turp.


Lajmi kryesor:

10 orë debat! Mes tensionesh hapet gara për kreun e PD! Bardhi e deputetët braktisin mbledhjen, 2 dorëheqje brenda kryesisë! Tabaku dorëhiqet nga posti i nënkryetares


SI.E./G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Rusia ndan një të tretën e shpenzimeve për mbrojtjen

Rusia ndan një të tretën e shpenzimeve për mbrojtjen