VIDEO/ Në Tiranë festojnë eliminimin e Serbisë nga Botërori

 

Zvicra fitoi 2-3 me Serbinë në grupin G të Kupës së Botës, duke lënë serbët jashtë Botërorit. Helvetët kalojnë në fazën e 1/8 teksa përballen me Portugalinë. Humbja e Serbisë është festuar edhe në rrugët e Tiranës si edhe në zonën e tifozëve në sheshin "Skënderbej".


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Zvicra dhe shqiptarët 'i presin biletën' Serbisë për Beograd! Xherdan Shaqiri shënon gol, tensione mes Xhakës e serbëve në fund (VIDEO)


S.DH/M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se do zbulohet pronari i 400 mijë € të vjedhura nga pastruesja?×

Lajmi i fundit

Tragjedia në Turqi, Dash Sula: Qeveria turke ka shumë gjynahe për të larë

Tragjedia në Turqi, Dash Sula: Qeveria turke ka shumë gjynahe për të larë