VIDEO/ Politikanit i hyn bleta në gojë gjatë konferencës, ja reagimi i tij

Politikani dhe biznesmeni kanadez Doug Ford ka pasur një moment shumë të sikletshëm teksa ishte në nj konferencë për mediat.

 Ford ishte duke folur me gazetarët për kujdesin shëndetësor në Ontario, kur rastësisht një bletë iu fut në gojë dhe duket se ai e gëlltiti pa dashje.

“Oh zot, sapo gëlltita një bletë”, tha Ford.

Atij i është dashur disa minuta sa të marrë veten, teksa e ka kaluar me shumë të qeshur dhe batuta. 

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni vendimin e Partisë Socialiste evropiane për të përjashtuar Ilir Metën nga Kongresi pas aleancës me Berishën?×

Lajmi i fundit

Shkrepi armën se ishte ‘king’, gjykata gjobit me 1 mijë euro vajzën që qëlloi Vali Corleone-n

Shkrepi armën se ishte ‘king’, gjykata gjobit me 1 mijë euro vajzën që qëlloi Vali Corleone-n