VIDEO/ Rama inspekton rrugët 'në makinë' me Michael Jackson

Kryeministri Edi Rama ka postuar një video nga makina gjatë kohës që po udhëtonte për të inspektuar punimet në aksin që do të lidhi Delvinën me Kardhiqin.

Ajo që ka rënë në sy është se kryeministri Rama është duke u argëtuar dhe bërë edhe më të këndshëm udhëtimin nën ritmet e Michael Jackson.

Në video dëgjohet ne sfond hiti "Beat it" i Michael Jackson, ndërkohë që Rama tregon rrugën e udhëtimit të tij drejt kantierit të ndërtimit Delvinë-Kardhiqë.

I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hapen klubet e natës, diskotekat dhe të lejohet muzika?

Komento

Komente

  • BENI: 11/08/2020 00:16

    BRAVO kryeminister,,,vazhdo keshtu me investime ne rruge,,,,kemi nje vend te mrekullueshem...

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Rama: Basha shalqi me provë që nuk hahet! Larg qoftë të na gjente flama në kohën që PD drejtonte vendin