POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Report Tv transmeton sot videon ekskluzive të ekzekutimit të Boran Bërçanës dhe Silvana Ndocit, vrasja që tronditi Shkodrën

SHKODER - Vrasja e dyfishtë e Boran Bërçanës dhe Silvana Ndocit jo vetëm tronditi Shkodrën por dhe prishi ekuilibrat e brishtë të botës së krimit në kryeqendrën e veriut. 

Report TV siguron videon e momentit të ekzekutimit të ish-policit Boran Bërçana dhe bashkëshortes Silvana Ndoci më 15 Korrik.

7 sekonda i janë dashur vrasësit për të ekzekutuar Boran Berçanën dhe bashkëjetuesen e tij Silvana Ndoci, në prezencë të fëmijës së tyre brenda në makinë.

Ish-polici Boran Bërçana

Kush e donte Boran Bërçanën të vrarë? Çfarë flitet nën zë në Shkodër për këtë vrasje makabre? Përse policia e qytetit verior është ende larg identifikimit të autorit? Me këtë ekzekutim mafioz a është hapur kutia e Pandorës për një serial vrasjesh në Shkodër?

Gazetari investigativ Artan Hoxha i jep përgjigje e këtyre pyetje dhe publikon videon ekskluzive të ekzekutimit të enjten në Report TV në orën 17:00.

/ke.mu./Shqiptarja.com
Komento