VIDEOLAJM/ Balona misterioze në Tiranë

Një balonë misterioze në Tiranë.

Shqiptarja.com sjell këto pamje të balonës që është filmuar në zonën e Liqenit Artificial.

Nuk dihet arsyeja e ngritjes së balonës, por po ngjall shumë mister.

Lajm ne perditesim....

SI.E./E.H/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • pufi: 16/06/2024 10:22

  Balona eshte investim i 5D per te miren e Tiranes.

  Përgjigju
 • Iris: 16/06/2024 01:00

  Mund te jete balone moti,por mund te jete dhe si ato kinezet qe u derguan mbi U.S. Cuditem se si mbrojtja kunderajrore vazhdon dhe ben sehir,ne vend qe t'i beje ulje te detyruar!

  Përgjigju
 • Mali: 15/06/2024 23:43

  Mos eshte nje nga balonat e Kim Jungut qe i dergoi Korese Jugut

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?