POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Videolajm/ Ja sa militantë e shoqërojnë Bashën në Berat (dhe arsyeja pse nuk do zgjedhje)

Lulzim Basha është betuar që këtë të shtunë do ta rrëzojë Kryeministrin Rama dhe për këtë ka ndërmarrë një fushatë takimesh nëpër qytete. Siç shihet kjo është pjesmarrja e tubimit të Bashës në Berat me të cilët do rrëzojë qeverinë.

Duke pare mbështetjen, kuptohet dhe pse ai nuk ka hyrë në zgjedhje./Lexo.al


Lajmi kryesor:

Basha: Shtyrja e zgjedhjeve s'cenon Kushtetutën! Pazar me Edi Ramën, kurrë më


B.K./Shqiptarja.com
Komento