VIDEOLAJM/ Një arsye më tepër për të vizituar Dardhën, drerët dhurojnë pamje fantastike

Një video e magjishme është regjistruar në Dardhë të Korçës këtë të mërkurë.

Përveç reshjeve të dëborës që kanë zbardhur rrugët dhe malet prej disa kohësh, sot janë parë edhe disa drerë duke dhuruar një pamje të bukur në këto ditë të ftohta dimri.

Drerë janë filmuar në mesin e dëborës prej disa cm, teksa qëndrojnë të qetë duke i dhënë një pamje edhe më të bukur zonës

1611755751_drere.jpg

E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria do vijojë të mbyllet në orën 20:00/ A ju duket i drejtë vendimi i ekspertëve për të mos ndryshuar masat anti-COVID?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

‘Letra që babai më la pas vdekjes, zbuloi sekretin tim'/ 53-vjecarja, pasi mësoi të vërtetën braktisi familjen