VIDEOLAJM/ S'mjaftojnë grushtet në ring, sherr masiv pas ndeshjes së boksit në Shkodër, të përfshirë dhjetëra tifozë e boksierë

Pas ndeshjes mes Alban Beqirit të Tiranës dhe Arjon Kajoshit të Vllaznisë, tifozë e boksierë të të dy ekipeve kanë zbritur në parket dhe janë përplasur fizikisht.

Ndeshja u fitua nga Kajoshi i Vllaznisë, por tifozët, trajnerët dhe boksierët e Tiranës nuk ishin dakord me këtë rezultat duke sjellë përleshje.

Lajm në përditësim...

K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ulen në tryezë Rama e Basha për të diskutuar për vettingun e politikanëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rama i përgjigjet Xhaferajt për rindërtimin: Keni qenë i zënë duke përmirësuar cilësinë e diellit, por pandemia e COVID gjunjëzoi botën! Kantierët u bllokuan dhe afatet u shtynë