VIDEOLAJM/ Policia e kap mat duke vaditur kanabisin afër shtëpisë, i moshuari në Fushë-Krujë shtanget dhe flak tutje tubën e ujit

Mëngjesi i këtij të moshuari në Fushë-Krujë ka nisur si çdo ditë duke vaditur kanabisin që kishte mbjellur në një cep are afër shtëpisë së tij, derisa u kap mat nga policia më 4 shtator.

Gazetari i Report Tv Arsen Rusta mëson se policia gjatë kontrolleve, ka zënë në flagrancë të moshuarin teksa ujiste 50 rrënjët e kanabisit që kishte mbjellur në një parcelë. Siç shihet nga videoja, i moshuari kur ka parë se policët për një moment ka shtangur, por më pas ka hedhur tubën e ujit nga dora.

"Si u gdhive ore", i thotë polici të moshuarit. I moshuari me iniciale Xh. K., banues në Arrameras po kujdesej për kanabisin që ishin mbjellë në një cep të një are dhe që e kishte fshehur pas një shkurreje për të mos rënë në sy. Menjëherë më pas policia ka nisur hetim ndaj të moshuarit.

Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të humbasin vitin akademik?

Komento

Komente

  • garipi: 24/09/2021 07:48

    Flakja e tubit tregon qe ajo ishte shpresa e fundit. NJerezit jane te detyruar te arrijne ne keto gjera. Te arrije plaku te vadis hashashin tregon qe kemi marre fund.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Dhurata e veçantë, kryeministri francez i shkon Papës në Vatikan me bluzen e ‘pleshtit’