Vijnë dëshmitë e para nga personat që ishin në restorantin e Mihal Kokëdhimës, çfarë ndodhi me turistët spanjollë

HIMARE - Persona që kanë qenë të pranishëm në restorantin "Panorma" në Porto Palermo në momentin kur ka ndodhur incidenti mes pronarit Mihal Kokëdhima dhe grupit të turistëve spanjollë, japin dëshmi mbi atë se çfarë kanë parë. Një klient, i cili njëherësh është i afërt i Mihal Kokëdhimës dhe që e frekuenton çdo vit restorantin e tij, ka qenë i pranishëm në momentin e incidentit. Ai pretendon se turistët spanjollë të shoqëruar nga dy shqiptarë, i kanë ofernduar Mihal Kokëdhimës bashkëshorten e tij si dhe stafin, edhe kamerieret vajza. Sipas tij, në një dëshmi dhënë për Report Tv, turistët nuk kanë dashur të paguajnë pasi kishin konsumuar ushqimin duke pretenduar se nuk u kishte ardhur në tryezë lloji i peshkut që ata kishin porositur. 

"Kam qenë klient për çdo vit, duke ngrënë ushqim. Jam njeri i tij, dhe nuk e them se jam njeri i tij. Në restorantin e tij është të hash ushqim me gjithë familjen, edhe ndjen një kënaqësi të plotë dhe të pastër. E ka ngritur që nga guri i parë me gjakun e tij. Ata njerëz që erdhën atë ditë me ata dy shoqërues shqiptarë, ata ofenduan gruan e tij dhe ata që shërbyen në mënyrë perfekte se atje ka edhe kameriere. Atë e fyen aq rëndë sa ai momentalisht humbi logjikën. Unë kam qenë në restorant. Tek ky incident që ka ndodhur nuk është mirë për asnjë familje shqiptare. Por e vërteta të dalë siç është. Ata u ngritën dhe i goditën brenda në lokal, i goditën gruan dhe i shanë gruan, nga grupi spanjoll dhe shqiptarët. Vet spanjolli i ka goditur gruan, për këtë që them mbaj përgjegjësi", shprehet i afërti i Mihal Kokëdhimës.

Ndër të tjera, ai zbulon se një vit më parë, Mihal Kokëdhima ka marrë gjobë 60 milionë lekë të vjetra nga shteti, por këmbëngul se ai ka qenë i rregullt me gjithçka në restorantin e tij. Në fakt, restoranti dhe hoteli "Panorma" siç Shqiptarja.com verifikoi, rezulton të jetë pa leje, dhe në proces legalizimi, ndërsa në vitin 2012 bashkia e Himarës e ka shembur një herë për shkak të mos pasjes së lejes për ndërtimin buzë detit. 

"Ai u kërkoi të bënin pagesën dhe ata i thonin nuk më dhe këtë peshkun, nuk më dhe atë. Zotëri i tha ai i ke të gjitha në tavolinë edhe në menu me kupon të rregullt me të gjitha. Vjet e kanë gjobitur edhe 60 milionë lekë shteti shqiptar kur ai nuk ka pasur asnjë lloj gabime. Ai i ka paguar të gjitha.Ai në çdo lloj mënyre të jetës më të sinqertë se ai njeri nuk mund të gjesh. Mua mund të më gjesh gabime, por atij njeriu nuk i gjen gabim" ", thotë ai për gazetarin e Report Tv, Limos Didani. 

Por teksa i afërmi i MIhal Kokëdhimës jep këtë dëshmi, turistë të tjerë shpreheshin pas videos së publikuar me pronarin e restorantit mbi makinën e turistëve, se edhe ata kanë pasur situata të pakëndshme. Pronari i ka sulmuar ndërkohë që kritikat për ushqimin dhe mënyrën e shërbimit ishin të shumta. Mjaft turistë të huaj kanë dhënë komente negative në TripAdviser për restorantin në fjalë, duke evidentuar pikërisht faktin që janë ndjerë të pamikpritur. Një turiste thotë se administratori i restorantit, që është Mihal Kokëdhima i ka bërë nënës së saj dhe kunatit duke i kërcënuar me thikë, njëjtë siç u shprehën edhe turistët spanjollë që u sulmuan disa ditë më parë nga Kokëdhima. Nga ana tjetër, disa qytetarë kanë çuar në redaksinë e Shqiptarja.com një foto, ku shihet Mihal Kokëdhima teksa debaton me tre pushuese në restorantin e tij.

Mihal Kokëdhima teksa po debaton me tre pushuese të tjera në restorantin e tij

 

Ndërkohë, një tjetër person që kishte qenë në restorant së bashku me bashkëshorten dhe fëmijët, thotë se e ka parë incidentin dhe se debati më tej ka vijuar jashtë restorantit derisa pronari ju hodh mbi makinë turistëve spanjollë teksa ata largoheshin nga biznesi i tij në Porto Palermo. 

"Unë isha me familjen dhe ndodhi një keqkuptim dhe spanjollët u çuan dhe po debatonin. Pronari i lokalit debaton dhe po fliste me dikë tjetër. Çohet një çun qeros dhe e ofendon pronarin. Biseduan jashtë, ai mori makinën dhe ikën", shprehet një tjetër turist.

Mihal Kokëdhima, kushëri i ish-deputetit Koco Kokëdhima, sot u la në masë arresti me burg nga Gjykata e Vlorës për kanosjen ndaj turistëve spanjollë. Kokëdhima u hodh mbi makinën e tyre dhe qëndroi mbi kofano të furgonit në ecje përrreth 3 kilometra rrugë duke qëlluar dhe thyer xhamin e përparmë. Sot në gjyq ai tha se turistët donin ta shtypnin dhe se ai ju hodh makinës për të shpëtuar. Xhamin e theva për tu mbajtur tha 51-vjeçari, ndërsa shtoi se nuk i ka prekur me dorë turistët që në këtë udhëtim shoqëroheshin nga dy shqiptarë. 

Sot, restoranti është i mbyllur.

G.M./B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A do i kërkoni presidentit Meta shpërndarjen e parlamentit?

Komento

Komente

 • Bossi: 20/08/2019 04:20

  ligji. Shteti dhe Policia jone jane impotente dhe sherbetor te te Huajve qe jane te forte vetem per te ushtruar dhune dhe Arrestuar Shqiptaret. Ky Shtet Qelbesire qe mbahet me Taksat tona paguhet nga populli Shqiptar per te abuzuar Shqiptaret. Qeveria Shqiptare ne pamundesi per te Arrestuar te huajt, justifikon mos reagimin e vet duke fajesuar Shqiptaret ne menyre Artificialete qe populli mos reagoje. Sot ne kete gjendje Shqiptaret ndihen pa ndihme dhe te braktisur si ne emigrim por sodomos dhe ne token e vet. Sot menyra e qeverisjes se RiAbortit eshte qeverisje Zogiste ku te huajt te bejne cte duan dhe vendalinjte te Shtypen me token e vet. Shqiptaret te deshperuar marrin vet ligjin ne dore duke kryer akte te ndryshme vetgjyqesie. Shqiptaret nga ana tjeter duhet ta mbeshtesin bashkatdhetarin e tyre dhe jo ta groposin sepse vetem bashkimi na shpeton. Ne asnje vend tjeter te botes nuk mbrohet i huaji dhe shtypet vendaliu. Turiste te shumte kane humbur jeten me vende te tjera te Botes nga sjellja e tyre arrogante dhe dashakeqe. Une kam 20 vjet qe jetoj ne Amerike dhe biles kam sherbyer ne Ushtrine Amerikane. Une vete cdo vit ne Shqiperi me pushime dhe kam pasur pervoja te keqija si me turistet e huaj por dhe me policine dhe gjykaten Shqiptare. Une meposhte do ju numeroj incidentet dhe ndodhite qe mua me ka rastisur atje gjate viteve te ndryshme kur kam ardhur me pushime. Shtator 2016. Vendodhja plazhi i Bunecit. Gjate kthimit tim nga Ksamili bashke me nusen dhe djalin ndaluam per nje kohe te shkurter ne Bunec. Parkimin e kishin zene ne menyre te parregullt nje cift Gjerman qe kishin bllokuar dhe rrugen me RV te tyre. Une dal nga makina dhe i them Gjermanit te hapte Rrugen por ai ne menyre arrogante te gjeja vend diku tjeter se ai oshte i zene duke bere foto dhe nuk kishte kohe ta levizte. Une po ngulmoja qe ai ta hiqte sepse nuk kishte vend. Ata u larguan dhe hyne ne zondn e plazhit, djali im 4 vjeci ndjek dhe i shkon gruas Gjermane ku i therret ta heq makinen ajo kthehet nga djali dhe kur ky u afrua atehere ajo e shtyn dhe djali bie ne guret e plazhit dhe gjakoset tek Gjuri. Ne ate cast une vrapoj si shigjete dhe vete tek kjo Gruaja ky del para Si per ra mbrojtur dhe me qellon me grush une i Shmangem dhe e godas me grusht shume fort sa e lash me te paren here pa ndjenja, ai bie dhe i perplaset surrati tek guret e plazhit. Pastaj vrapoj tek Gruaja dhe e qelloj ndersa ajo si bushter e ndyre ulerinte dhe qante. Nisje vjen drejt meje duke qare dhe djali po qante. E lashe se do ta kisha masakruar dhe bushtren Gjermane jo vetem nga gruaja dhe Djali por se u ul ne gjunje dhe po kerkonte falje. Hipem ne Makine dhe na ndaluan ne Policine e Vlores ku me pas na cuan ne Himare se Buneci i perkiste bashkise se Himares. Ne policine e Himares me kane deformuar denoncimin fuke nderruar presjet dhe duke nderruar ndonje fjale. Une e ktheva 4 here denoncimin e ngjarjes te versionit tim. Ndenjem ne hotel dhe te Nesermen vjen cifti gjerman me nje perjethyes koti. Kur dalin nga stacioni policor, une po prisja jashte dhe perseri uunduan te provokonin por une ju afrova perseri ata u tremben dhe perkethyesi nderhyri. Une i kthehem perkethyesit dhe i them mbaji ata nen kontroll se po provokojne se Zot ne shtepine time jam vete. Doja te beja denoncim per dhume familjeje dhe nuk e moren. Ne Dreke nxorra pashaporten Amerikane sepse nuk ju kisha thene ende. Kur hyra ne zyre diten e dyte nxora karten e identitetit ushtarak dhe pashaporten Amerikane. Kerkova te kontaktoja Ambasaden per trajtimin e keq. Shefi mderroietoden nga arrogant u be lepur. Une nuk u besoja syve se si keta qelbesira u bene nga trima ne lecka per te fshire kepucet. Ata filluan Shfajesoheshin dhe kerkuan te falur. Shefi per ta hequr nga prapanica e vet ceshtjen e transferoi tek Policia e Vlores dhe prokuroria atje do merrej. Himariotet na Shikonin si terrorista se e kishin marre vesh. Gazetat Shkruanin sikur nje Cift Shqiptaresh ushtruan dhune mbi ciftin Gjerman per ti grabitur 10 Euro. Keshtu kishin Genjyer Turistet Gjerman. Gazetat dhe Portalet nuk e permenden faktin qe une jetoja ne Amerike dhe isha shtetas Amerikan. Gazetat dhe portalet nuk e permenden gjithashtu faktin qe une kisha femijen me vete. Gazetat dhe portalet fshehen qellimisht faktet, deformuan historine ne menyre te qellimse per te me portretizuar mua si agresorin dhe Gjermanet si viktima. Thjesht duan ti kthejne ne skllever nga ana psikologjike Shqiptaret qe ti shohin Pushtuesit e huaj si shpetimtare dhe jo si grabitqar. Kjo ndodh sepse qeveria jone dhe shumica e mediave jane te shitur tek te huajt. Gazeta Tema ishte e vetmja Gazete qe me dha mundesine te Shkruaj dhe te sqaroj ate ndodhi ne ate kohe. Gjyqi me Gjermanet u mbyll se ata u terhoqen. Korrik 2017. Plazhi Pema e thate Ksamil. Nje grup Turistash italian qe ulerinin dhe klithnin si te cmendur ne plazh kishin marre nje qen te madh me vete dhe ku qente ne plazhe ne Shqiperi me Ligj nuk lejohen. Si duket ata nuk duan ti pershtaten traditave tona si mysafir por as dhe ligjeve tona. Qeni verdallosej ne plazh.Une isha me nje Shok dhe dy djemte e tij. Nje nga djemte qe ishte 8 vjec futet te notoj kur fare Afer i kalon nje italian me moto ski uji. Ky shoku ngrihet dhe i ulerin dhe e shan. Kur kthehemi tek Shazllonet qeni i sulet djalit tjeter te tij qe po luante me top. Une ngrihem dhe i tjem ta heq qenin nga plazhi para se te kafshoj njeri. Ajo thot merr policine .Une i tjem rregulli eshte qe nuk duhet te mbash qen. Ajo vazhdoi. Vjen dhe ky italiani dhe po fliste ne menyre arrogante. Prit i thash sa te vete ne makine te marr ca gjera se do ja u thyej kockat te dyve .Une nuk merrem me polici i thashe. Une e marr vet situaten ne dore. Fillova te shkoja drejt makines me ndjek italiani dhe kerkon te falur. Kurva italiane largohet nga plazhi megjith qenin. TURISTET E DOJNE MIRE QE NE SHQIPERI TRAJTOHEN SI ZOTA SI MGA QEVERIA POR DHE NGA SHUMICA E POPULLIT NAIV Shqiptar. Gusht 2017 Tre urat Permet tek Llixhat. Une dhe vellai si dhe djali i tij 9 vjec shkojme tek llixhat gjate rruges per ne Korce per festen e Birres. Sa ndalojme makinen dhe une dal i pari. Nisemi drejt llixhave. Ne krah te djathte eshte nje restorant me njerez dhe me tutje jane banjat qe zhvishen. Dy ciftet Gjerman ishin perpara banjove dhe restorantit. Ne vend te shkonte njeri nga meshkujt ne banjo dhe te nderroheshe,. Gjermani na u zhvesh ne rruge nudo. Njerzit Shikonin dhe nuk e hapnin gojen. Vellai me nipin ishin nga pas po vinin. Une i ulerij ai nuk reagoi marr nje gur te madh i qelloi ai ul koken dhe hipen motorrin dhe ikin me shpejtesi. Une i pash targen dhe lajmeroj policine. Kur me pergjigjen ne telefon dhe ja tregova historine me pergjigjet polici gjith pordhe. Po ska ber gje tha se nuk vrau njeri. Ti e lije vajzen apo gruan te shikonte ate ne ato caste i thash? Zoteri me tha mua gjith inat se po flet shume. Mire i thash ky femije 9 vjec ka lindur ne Amerike dhe po te zhvishet njeashkull nudo para femijes quhet pedofili dhe ha te pakten 25 vjet burg dhe rregjistrohet ne polici si grabiqar seksual. Ju nuk beni gje? Mire do ta shohim. Vjen nje polic tek llixhat na merr denoncimin. Ai erdhi pas 45 minutash. Ejani ne rajon. Beme denoncimin per akte te turpshme ne syte e femijes. Vjen shefi ca te bej une tha se skemi ku ta gjejme. Po ju i thashe po ta godiste nje Shqiptar Turistin e gjenit menjehere ndersa une me targe ne dore dhe nuk e ghen dot? Indpekzoti nderhyn dhe me thote po e zhdepje ne dru legenin dhebaronte puna se ti shtetas Amerikan je ste arrsedtojme dot per kete pune. Po ju ca beni ketu thashe? Degjo tha njeri atje, ne na i ka lidhuar duart qeveria e Rames me te huajt sidomos me Gjermanet. Ti shko ndiqe me ambasade po ne po ta themi si eshte. Shtator 2016. Syri i kalter Sarande. Rrethuar vendi me gardh dhe nje tabele ne dida gjuhe ku Shkruante qe nuk lejohet Noti, Zhytjet dhe veshja me rroba plazhi ne zone. Siper mbi burim tek ballkoni na ishte nje cift Gjerman. Ai na u zhvesh nudo dhe donte te hidhej. Une isha me 3 shoke sa u afruam dhe e pame. Nje nga ne merr nje gur te vogel dhe e qellon ne kembe. Gjermani vishet menjehere dhe therret police police. Nje nga Shoket i thote ik cse as policia nuk te shpeton fot se ja ku e ke tabelen dhe ke thyer ligjin qelbesire. Gjermani iken me vrap nga frika duke then Sorry Sorry. Ne te katert jetojme ne erike dhe komunikimi ishte ne Anglisht. KETA JANE TURISTET QELBESIRA DHE LLUM QE VOJME TEK NE. NE I PRESIM ME RESPEKT POR ATA ABUZOJNE me MIKPRITJEN TONE.Mikpritja eshte idiotllek se i kepet atyre qe ta japin. Mikpritja i jepet atij qe te respekton. Te HUAJT E KANE MARRE PER SERVILIZEM DHE BUDALLALLEK MIKPRITJEN TONE. ASNJE VEND NE BOTE NUK URREN VENDALIUN DHE I KEP TE HUAJIT MIKPRITJE. TE Huajt na kane pushtuar,vrare, prere, masakruar dhe kane borxhe te pashlyese ndaj nesh.Shqiperia e Shqiptareve. Vdekje e tradhetareve

  Përgjigju
 • Fajin e ka Saliu: 19/08/2019 17:15

  Po te ishte Mihali verior kushedi cfare do te behej me komenteither te tipit "Na mbyten shpellaret". Po ketij trimi sypatrembur si t'ia veme etiketen?

  Përgjigju
  • Sali Birisha: 19/08/2019 20:01

   Ky plehra e ka emrin, eshte: grek/evgjit/kaur bregu/kaur muti/kokedhjer... zgjidhe vet, kush te pelqen.

 • Tigri: 19/08/2019 13:53

  Plehra shteti flliqt Edhe at qekosllovakun me shoqe e vran per ni Telefon Edhe at kosovarin polici e shtine Me nenshkru do eka gjet Telefonin Pa e gjet hiq hajduta e flliqni venin Edhe naj dit Te marrin vesh krejt bota Kush nuk shkon ma Aty

  Përgjigju
 • Free: 19/08/2019 12:36

  Cfare rendesie ka pagoi apo jo , cdo ky qe ben rambon per nje fature. Merri targen dhe njofto policine. Ai restorant aty gjithmon me probleme ka qene, fatura te kripura dhe pa menu. Pa piken e kultures per biznesin qe ofron. Ti vejne kazmen dhe ta lirojne ate plazh publik. Bile hiqeni edhe kafezet e peshkut qe kane bllokuar detin aty.

  Përgjigju
 • Selenice: 19/08/2019 12:25

  Tere te keqijate ka Vlora, po s je mare me droge te shikojne per mbeturine. Domosdo qe Vlora do pará te madhe se ajo behet me droge dhe ku ka pará te tillë ka dhe muteri. S kemi çar bejme, muterine vlonjate e kemi peshqesh.

  Përgjigju
  • Lagja Çole: 20/08/2019 09:05

   Hahahahaha Shiko shiko, menjefjale po me kercene? Ne kete rast kush eshte i padituri dhe shume i pa afti?? Ke dhe goje ti flet per Vlonjatet, ik ore fshatari mutit lahu se vin era bajg, se e di mire ti ça te bene Vlonjati.

  • Selenice: 19/08/2019 22:44

   Ik ore të rrjep si pule

  • Lagja Çole: 19/08/2019 19:56

   Po ti qenke loqe fare, shiko ore punet e tua, ç'te intereson ç'fare bejne te tjeret... pse, fain Vlonjatet ta kane ty se je i pa ate.

 • Bamir: 19/08/2019 10:35

  Nje gje eshte fakt ketu tek ne qe nuk kemi kulture sherbimi ne pergjithesi.

  Përgjigju
 • Elson: 19/08/2019 10:16

  Nese eshte ashtu siq thote deshmitari i afermi i tije te dalin provat me video kaq e thjeshte eshte se sbesoj qe ne 2019 nuk ka restorant pa kamera sigurie....

  Përgjigju
 • Max: 19/08/2019 00:13

  Kur deshmitari eshte njeriu i afert ose shok asnjehere nuk i hjihet fjala si deshmitar.Vetem atij qe esht kalimtat dhe nuk i njeh te dy palet, jeni ne shekullin e 21 o dhite e zgjebosura hapeni syte

  Përgjigju
 • simon: 19/08/2019 00:05

  Sjellje jo njerzore kishte edhe ne Durs. Pronari me emrin Bashkim perball Pista Kosova( Restornat Tetova), me nxori 3 dite prej dhomes edhe pse e kisha parapagu. Per te vendosur ruset dhe polaket qe u versulen me nje flus te madh kto dite, dihet me qmime te kripura.Turp

  Përgjigju
 • simon: 18/08/2019 23:58

  Turp per sjjelljet shtazarake

  Përgjigju
 • Geke: 18/08/2019 23:11

  Ketij Kodhimes ja dhjefshin gjithe fisin se fis kokdhjeresh jane....

  Përgjigju
 • www.youngtribune.com: 18/08/2019 22:48

  Isha vete aty ku ky tipi foli me gruan e pronarit se si ta mbrojme nga burgu at Kokedhime kalbesiren. Mashtrim i paster.

  Përgjigju
  • kledis: 19/08/2019 00:44

   eshte e verte rrace e keqe ai meret me droge dhe ka mbeshtetje me qeverine

 • gazetari: 18/08/2019 22:21

  Nuk tolerohet ne asnje menyre sjellja prej shtaze e atij njeriu.. Keta tipa kane bere qejf se nuk ka shtet.. Ku ishin ne kohe te envrit keto te forte..

  Përgjigju
 • Geni: 18/08/2019 20:57

  Vetes se tij ja beri.ska per te shkelur me kemb robi te restoranti tij

  Përgjigju
 • Enku: 18/08/2019 20:43

  Te ky lokal kemi shkuar para tre vjetesh dhe kemi pire nje kafe sespse panorama ishte shume e bukur por komentet ne tripadvisor ishin shume negative. U futem ne fund ne det, me sakte femijet dhe pronari kerkoi leket e plazhit. Paguam per nje te lare te femijve nen 10 vjec leket e gjithe dites. Nuk patem mundesi ti thonim asgje se dukej kercenues dhe foli i axhituar. Nuk shkelem me kurre.. Shpresoj te denohet sepse nuk eshte nje rast i izoluar. Pronari i lokalit eshte nje njeri i rrezikshem.

  Përgjigju
  • kledis: 19/08/2019 00:45

   kjo eshte shipria e vertet meren me dreog dhe kan lidhje me qeverin qifsha ropt

 • Spartaku: 18/08/2019 19:38

  jo vetem Mihali, por te gjithe Kokedhjeret e Qeparose jane njerez te ndyre, te paskkupullt, barbare dhe hajdute. keta zaptues te koheve moderne kujtojne me se me ulerimat e tyre ala greke mendojne se sundojne ne brigjet Shqiptare. Nqs eshte burre Edi Rama duhet ti shembe gjithe bizneset ala Kokedhjera(kokdhima) qe jane ne breg te detit ne kundershtim me cdo rregullore. turp qe qeveria merret me zhazllona dhe nuk merret me keta grabites.

  Përgjigju
 • Pa emer: 18/08/2019 18:16

  Pershendetje, njeriu duhet te jete i duruar, me edukate, kulture, disipline ne pune, etj. Referuar pamjeve filmike ku shfaqet personi mbi pjesen e perparme te mjetit, qe ndodhet ne levizje, dhe nuk ben asnje tentative per te ndaluar, mendoj se drejtuesi i mjetit se bashku me pasagjerin e ulur ne vendin e pare te mjetit duhet te arrestohen - ndalohen per vepren penale te vrasjes me dashje mbetur ne tentative kryer ne bashkpunim.

  Përgjigju
  • TONI TIRANE: 19/08/2019 13:29

   Miu Mihali ose Mi Halesh, i ka ato edhe pa laje dhe ka rrahur dhe keqtratuar turiste te tjere. Kesaj radhe shqyyr i rane kokes dhe tja thyejne mire se nuk behet keshtu. Burg Miut. Te ishte ndonje tjetere Mihali do kishte ikur ne boten tjeter

  • Oioi: 19/08/2019 07:02

   O paemer te humbte emri yyyyyyyyt

  • Tironsi: 18/08/2019 19:54

   Po' ti qenke nje kokrra i ligenit, nuk behet Shqiperia duke e mbrojtur nje njeri si ai pisi Mihali, e keqja duhet luftuar duhet ndeshkuar personi negativ, sipas teje duhet te denohet i gjith grupi, vetem Mihali Jo esht i pafajshem, po' ik ooo se ti qenke me ligen e me pis se Mihal ligeni

  • Para Laci: 18/08/2019 19:14

   Hahaaaaaa ti e ke gjetur fiks, dhe ti kusheriri i Mihalit je,po' ikni o te paftyre si te ndalonte shoferi a po ndiqte makina tjeter nga pas, po' ik dhe mos ngacmo ma me shum se sa ta ngacmoni m.... aq me shum i vjen era

 • Toni: 18/08/2019 17:52

  Sjellje tipike shtazarake.Ca të tillëw dhe ia sheh sherrin tërë turizmi Shqiptar.

  Përgjigju
 • Tironsi: 18/08/2019 17:48

  Po' ik o pleher dhe ti si Mihal psikopati qenke, po' ky Mihal idjoti e ka pasur fare thjesht te bente nje foto targes dhe te merrte policine ne tel keto persona me kecenuan dhe iken pa pagujt faturen, po' ik o ligen mos e ngacmo ma mutin se i vjen me shum era, po' te dale e te kerkoje falje publike nga gjykata, se nuk mbrohet ai budallejk o kusheriri i Mihalit me duket se nuk paske pagujt ate dite paske perfituar nga rasti i kinfliktit

  Përgjigju
 • Para Laci: 18/08/2019 17:29

  Po' ti o ligen pse nuk shkove ne gjykate te deshmoje se cfar ke pa aty, apo po' te pergadisin per gjykaten Apelit,po' ik o budalla paska goditur Spanjolli gruan e Mihalit, po kush ta beson kete genjeshter o ligen,apo eshte njeriu i juaj dhe do e mbrosh, po' mire qe e kishin filmuar ato ne makine se nuk do e besonte njeri ate veprim si ne filma harror

  Përgjigju
 • Lala nga Fieri: 18/08/2019 17:12

  Dhe un kam ngren drek te ky rrugaci ne bem porosit prime 2 or dhe pruri porosi me shum i thash ke prur teper mu pergjigj haj se i a deti un ha por ketu nuk me she me dhe i kam then ter shoqeris dhe miqesis te PANORAMA MOS SHKONI KUR

  Përgjigju
 • Menaxher: 18/08/2019 16:54

  Po shko mor gar ik se keke per ti percjell edhe miqt familjar tuj se i paska.te.gjitha te rregullta.vec se ska leje edhennipt

  Përgjigju
  • Para Laci: 18/08/2019 18:11

   Dhe ti Loran Shehu shkruje me bukur ti hahahaha, po' ishe mire ti nga te erdhi qe re ne kurthe

  • Loran shehu: 18/08/2019 17:23

   Menaxhero mso nje her te shkruash pastaj jep mend andej ketej . Kti te shkemretit ja kan futur