Viola Spiro feston ditëlindjen...ja si ishte veshur (FOTO)

Viola Spiro

Prezantuesja Viola Spiro ka festuar këtë fundjavë ditëlindjen e saj.

Bjondja bukuroshe u surprizua nga miqtë e saj më të ngushtë, në një darkë sekrete.

Një ambient i dekoruar me tollumbace, një darkë e shtruar për të gjithë të pranishmit, kanë qenë  disa detaje nga festa që  Viola ka ndarë me ndjekësit në profilin e saj.

Ajo çfarë ra në sy ishte dekori në ngjyrë gold dhe të zi.

Viola dukej shumë e bukur me fustanin e zi dhe nuk dihet se sa vjeç ka mbushur.

Ora 09:41
Viola Spiro feston ditëlindjen...ja si ishte veshur
1/4
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se kolaudimi i automjeteve në shtet do të sjellë përmirësim të shërbimit dhe sigurisë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Gjermania falënderon Shqipërinë për kryesimin e OSBE/ Ministri i Jashtëm, Heiko Maas: Punë shumë të mirë në kohë të vështira