Vipat botërorë ndajnë fotot e fëmijërisë bashkë me të dashurit e tyre (FOTO)

Bella dhe Gigi Hadid

Të gjithë janë kuriozë të shikojnë të famshmit kur ishin të vegjël e të çiltër dhe jo në majat ku janë tani.

Pubikimi i fotografive kur kanë qenë të vegjël është një traditë e famshme për të uruar një ditëlindje të lumtur në profilet e tyre.

Më poshtë janë disa nga të famshmit bashkë me vëllezërit apo motrat e tyre kur kanë qenë të vegjël.

Disa prej tyre janë të njëjtët, ndërsa të tjerë kanë ndryshuar shumë.

Por në përgjithësi, fotografitë e fëmijërisë janë magjike sepse sjellin kujtime të lumtura dhe mund t’ju bëjnë të qeshni edhe në ditët më të zymta.

Duke i parë këto foto, mund t’ju lindi dëshira që të hapni fotografitë tuaja të fëmijërisë e të shikoni ndryshimin.

Ora 19:50
Vipat botërorë ndajnë fotot e fëmijërisë bashkë me të dashurit e tyre
1/13
Cara Delevingne dhe motra e saj Poppy Delevingne
  • Sondazhi i ditës:

    PD koalicion me aleatët dhe LSI e vetme/ A ka zgjedhur opozita strategjinë e duhur për 25 prillin?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ivi Kaso ndorëzon në KQZ shkresën e regjistrimit të koalicionit