Vitet ikin por Eli Fara mbetet një yll

Këngëtarja e njohur Eli Fara ka postuar fotot më të fundit pas një shfaqje në Prishtinë.

Eli Fara nuk shquhet vetëm për zërin e bukur por edhe pamjen e saj. Në foto ajo është veshur me një fustan të zi me prerje.
Ndjekësit e saj e mahniten me bukurinë dhe format fizike perfekte.

Këngëtarja Korçare Eli Fara, sa herë që ngjitet në skena, gjithmonë bien në sy dhe komentohet për formën e mirë fizike.

Edhe pse vitet kalojnë ajo vijon të jetë po aq e bukur dhe në formë.

eli fara

eli fara
Redaksia Online
Xh.F/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?×

Lajmi i fundit

John

Do të ngresh një bujtinë, fermë apo biznes në fshat? Veliaj prezanton nismën për gratë dhe vajzat e Tiranës