Vogëlushët dhe dasmat, momentet epike të kapura nga fotografët (FOTO)

Foto nga dasma

Fotografët e dasmave e dinë shumë mirë që që marrja e portreteve me poza të përkryera të fëmijëve që sillen në mënyrë të ëmbël është shumë e vështirë. Kjo është arsyeja pse ata thjesht shkojnë me rrjedhën e dasmës dhe kapin fëmijët duke bërë atë që bëjnë në këtë moment.

Në fund të fundit, kur vogëlushët humbasin durimin, ata nuk këmbëngulin më dhe zgjedhin të bëjnë ato foto të sinqerta dhe të vërteta si më poshtë. Edhe pse ata nuk janë aq të bindur për të pasur një foto ideale, pa fëmijë dasmat do të ishin shumë të mërzitshme. Më poshtë janë projektet e disa prej fotografëve më të mirë në botë.

Ora 22:44
Vogëlushët dhe dasmat, momentet epike të kapura nga fotografët
1/29
E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se pandemia COVID-19 ka ndikuar në rritjen e çmimeve nëpër zonat turistike në vend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Kreu i kishës katolike apel qytetarëve: Koronavirusi është një kërcënim edhe për demokracinë