Vranësira dhe reshje shiu, si do të jetë moti për ditën e sotme

Vranësira dhe reshje shiu, si do të jetë moti për ditën e sotme

Foto ilustruese

Moti do të jetë kthjellime dhe vranësira deri mesatare shtresore dhe reshje shiu në zonën veri-perëndimore.

Temperaturat minimale do të jenë me rritje 9-18 gradë në veri në mëngjes, gjatë ditës temperaturat maksimale.

Parashikohen 21-23°C në veri deri në 24-27°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi 10-20 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4-5 ballë në det të hapur.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)