Vrasja në Shkodër, në këmbë edhe Policia e Lezhës, ngrihen postblloqe, FNSH në superstradë

Policia e Shtetit është e gjithë në këmbë pas ngjarjes së rëndë që ndodhi sot në Shkodër.

Report Tv mëson se edhe në Lezhë janë ngritur pika të ndryshme kontrolli.

Policia e Lezhës dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë të Shkodrës janë vendosur në superstradën Lezhë-Shkodër dhe po ndalojnë mjetet e dyshimta, duke ushtruar kontrolle të imtësishme.


Lajmi kryesor:

28 nëntori i përgjakshëm në Shkodër/ Ekzekutohet Ridvan Ramazani, arrestohen 3 persona! Dalin emrat e autorëve, vëllezërit lidhje me ekzekutuesin e efektivit Ujka dhe Ibrahim Licin


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të bëhet ndonjëherë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

John

Të gjitha faktet përse SPAK duhet të thërrasë Berishën për 21 Janarin!