Vuçiç ndan foto me Ramën: Bisedime me mikun tim për Open Balkan

Vuçiç ndan foto me Ramën: Bisedime me mikun tim për Open Balkan

Presidenti serb Aleksandër Vuçiç ka ndarë foto me kryeministrin Edi Rama nga hotel 'mariot', aty ku do të zhvillohen edhe punimet e samitit BE-Ballkani Perëndimor. Krahas fotos, Vuçiç shkruan se ka biseduar me Ramën për Open Balkan dhe nisma të tjera të përbashkëta mes dy vendeve. 

“Po flisja me mikun tim Edi Rama për nismën Open Balkans dhe çështjet tona të përbashkëta”, ka shkruar ai në Instagram.


Lajmi kryesor:

PËRMBLEDHJE/ Çfarë ndodhi në Samit, Rama 2 orë pritje, s’mungojnë motivet tradicionale! TË GJITHA marrëveshjet e nënshkruara! BE: Ballkani Perëndimor, pjesë e jona


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Tajlandë/ Njihet si një prej vrasësve serialë më të rrezikshëm në botë, rrëfehet 'gjarpri': Nuk kam vrarë kurrë njeri në jetën time

Tajlandë/ Njihet si një prej vrasësve serialë më të rrezikshëm në botë, rrëfehet 'gjarpri': Nuk kam vrarë kurrë njeri në jetën time