Xhensila dhe Besi këtë vit martohen 
por ja si dukeshin në fejesën e tyre! 

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku prej vitesh shijojnë dashurinë  e tyre, të lindur kur ata ishin shumë të rinj.

Ata vite më parë janë fejuar dhe këtë verë ata do të martohen. Por përmes disa fotove, ne sot do ju sjellim disa momente nga fejesa e tyre.

Fejesa ka qenë mjaft tradicionale, dhe çifti sot për hir të së vërtetës duket mjaft ndryshe. 

Redaksia Online
XH.K/Shqiptarja.com

1/3
  • Sondazhi i ditës:

    A e mbeshtesni nismen Ballkani i Hapur krijuar nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Djegia e mbetjeve në landfillin e Fierit, Basha: Helmohen familjet, vetëm që të justifikojnë pagesa për inceneratorët! Koha për të ngritur zërin