Zaimina thyen ‘rregullin’, poston foto me bashkëshortin, dedikim për ditëlindje

Zaimina thyen ‘rregullin’, poston foto me bashkëshortin, dedikim për ditëlindje

Bashkëshorti i Zaimina Vasjarit, Klodi ka festuar një ditë më parë ditëlindjen.

Zaimina, e cila gjithmonë është treguar e rezervuar në publikimin e fotove me bashkëshortin, për ditëlindjen e tij e ka thyer këtë rregull dhe ka postuar një foto të Klodit me djalin e tyre, Kamar.

“Gëzuar ditëlindjen bashkëshorti im dhe babi më i mirë në botë”, shkruan Zaimina.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tjetër JO për negociatat nga BE, mendoni se Rama ka të drejtë me gjuhën e ashpër ndaj liderëve të Brukselit?×

Lajmi i fundit

John

Zelensky: Rusia na ka vjedhur paqen, por nuk do të na shkatërrojë