Zarfi i zi brenda shtëpisë së Big Brother, Xhonatani theu rregullat! I dha Oltës mesazhe nga jashtë se si e shohin lojën e banorëve VIP

Zarfi i zi brenda shtëpisë së Big Brother, Xhonatani theu rregullat! I dha Oltës mesazhe nga jashtë se si e shohin lojën e banorëve VIP

Zarfi i zi në shtëpinë e Big Brother VIP

Zarfi i zi brenda shtëpisë së Big Brother VIP nxiti menjëherë diskutime sikur lidhej me Luizin por nuk kishte të bënte për të. E gjitha lidhej me një bisedë të Xhonatanit me Oltën, të cilës i jepte sinjale dhe informacione nga jashtë për lojën brenda shtëpisë.

Zarfi i zi nuk u hap, por Xhonatani u ftua në dhomën e rrëfimit ku mësoi se do të jetë në nominim ndonëse do të ishte një javë imun.  

“Ishte thjesht mendimi im por e respektoj vendimin. Gjërat që thashë nuk i mendoj si mesazh”, tha Xhonatani, i cili për momentin s’duhet t’i tregonte banorëve të tjerë vendimin e Vëllait të Madh.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Beteja në PD për anëtarët e KZAZ, cilën listë duhet të regjistrojë KQZ?



×

Lajmi i fundit

‘Mjekët e Juventusit më zbuluan tumorin’, Emre Can: Do iu jem gjithmonë mirënjohës, s’ka rëndësi sa para ke

‘Mjekët e Juventusit më zbuluan tumorin’, Emre Can: Do iu jem gjithmonë mirënjohës, s’ka rëndësi sa para ke