Zbardhen emrat e autorëve të vrasjes në Shkodër! Lidhja me vrasësin e efektivit të RENEA-s Arben Ujka dhe me Ibrahim Licin

Makina ku u ekzekutua Ridvan Ramazani

1606635187_Screenshot1.jpg

3 persona janë arrestuar dhe 2 janë shpallur në kërkim për vrasjen e Ridvan Ramazanit në Shkodër.

Report tv mëson se Duel Mehmedaj dhe Hydajet Mehmedaj janë dy personat e dyshuar të vrasjes së të fortit të Shkodrës.

Dueli dhe Hydajti janë nipat e Gëzim Mehmedajt që vrau rreth vitit 1992 efektivin e RENEA-s Arben Ujka.

Ata janë edhe dajat e Bajram Bregut, mikut të Ibrahim Licit në Shkodër.

Ibrahim Lici është në kërkim nga policia por jo si person në hetim. Ai kërkohet vetëm në cilësinë e personit që ka dijeni për ngjarjen lidhur me vrasjen e dy vëllezërve Bilali vitin e kaluar.


Lajmi kryesor:

28 nëntori i përgjakshëm në Shkodër/ Ekzekutohet Ridvan Ramazani, arrestohen 3 persona! Dalin emrat e autorëve, vëllezërit lidhje me ekzekutuesin e efektivit Ujka dhe Ibrahim Licin


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me përfshirjen e aleatëve në listat fituese të PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Rrëfehet këngëtarja e njohur shqiptare: Serbët më pushuan gjyshin nga puna, i kërkuan të ndryshonte historinë