Zbardhen emrat, kush janë 5 të arrestuarit në Elbasan për 4.2 kg heroinë të sekuestruar

Zbardhen emrat e të arrestuarve në Elbasan, për sasinë e heroinës të sekuestruar. Report Tv mëson se janë arrestuar Haziz Musai, Xhulio Musai, Danjel Xhelilaj, Gëzim Balla dhe Endri Karaj.


Lajmi kryesor:

Sekuestrohen 4.2 kg heroinë në Elbasan, 5 të arrestuar! Droga e ndarë në 8 pako të fshehura në furgon mes druve, destinacion final Greqinë (EMRAT)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Cilët janë shkaktarët kryesorë të aksidenteve rrugore?×

Lajmi i fundit

John

Balluku: Në Qafë-Plloçë dhe Qafë-Thanë, rruga ka ngrirë! Shoferët të bëjnë kujdes! 1000 punonjës dhe 350 makineri në punë