Zbulohet sozia e kryebashkiakut Veliaj, ngjashmëri e frikshme (Foto)

Kryebashkiaku Erion Veliaj

Sapo është zbuluar sozia e kryebashkiakut Veliaj. Bëhet fjalë për futbollistin dhe trajnerin mjaft të njohur Italian, Carlo Parola. Nëse shohim fotot e Parolës në vitet 1950 dhe I krahasojmë me ato të Veliajt sot vihet re një ngjashmëri shumë e madhe mes tyre.

Carlo Parola lindi më 20 shtator 1921 dhe  ishte me origjinë nga Torino, Itali. Ai luajti për shumë kohë si mbrojtës por gjatë karrierës së tij, ai ka fituar disa tituj me klubin italian të Juventusit. Parola ndërroi jetë më 22 mars 2000. Shikojeni dhe ju ngjashmërinë mes tyre.

Carlo Parola 

Tema.al

//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të jetë Berisha pjesë e grupit parlamentar të PD në Kuvend?

Komento

Komente

  • Cami NGA ITALIA: 23/09/2018 14:11

    MAFIA ITALIANE DHE ajo SHQIPTARE Jane te lidhura ngushte DHE lum SI NE qe KEMI DY VELIAJ.PO na e pushuan KETE NGA PUNA VJEN italiani vazhdon te BEJ sheshin DHe pedonalet me topa CIMENTOJE.BILE MUND TE BLEJE DHE PALMA PER TI MBJELLE DAKO NE DURRES .JEMI ME FAT BIE NJE PO NGRIHEN MIJERA THOSHTE ENVERI HITLERI.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Brataj publikon videon nga flakët në Karaburun: Nuk ka një dron për këta kriminelë?