FOTO/ Zbulohet vajza më të cilën po kalon pushimet Butrint Imeri

Butrint Imeri

Butrint Imeri është bërë kryefjalë e medieve, ku në krah  tij është shfaqur një vajzë së cilës identitetin e saj e ka mbajtur të fshehtë.

Nuk ka kaluar shumë kohë dhe është zbuluar se kush po e shoqëron këngëtarin nga Kosova, vetë ai ka postuar një video në rrjetin e tij Instagram, ku shfaqej në makinë dhe në xhamat e makinës duket se po e regjistron një vajzë.

Butrinti autori i hitit “Xhanëm” ka vendosur të na ngacmojë sërish ditën e djeshme, duke postuar një tjetër video në Instastory, në një hotel pranë detit,  në të cilën paraqitet është një vajzë e cila po merr rreze dielli.

Vajza misterioze e cila e shoqëron këngëtarin nga Kosova është modelja bukuroshe Ery Viero, që e kemi parë dhe më parë të shoqërohet. Këto dyshime janë ngritur nga postimet e tyre në rrjete ku gjithmonë shihen tek i njëjti vend .

Ery jeton në Greqi dhe me Butrintin është njohur që në verën e vitit të kaluar, pas realizimit të klipit “Dream girl”, e cila ishte pjesë e tij.

Postimi i Ery Vieros

I.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A jeni dakord me pragun elektoral 1% ashtu siç propozon opozita parlamentare?

Komento

Komente

 • Redi: 18/09/2020 14:07

  ca jane kto lajme adoleshentesh, kujt i rruhet ca bon ky dhe me ke i kalon pushimet. Thu i kena tgjitha nterezi ne edhe tashi vetem gossip na mungojne

  Përgjigju
  • Hahaahhaha: 20/09/2020 01:34

   Hahahahahhahah×

Lajmi i fundit

John

Faktet që nxjerrin zbuluar hipokrizinë e Ilir Metës: Gjatë 4 vite qeverisje me Berishën, ministria e tij dha 441 leje HEC-esh