Zgjedhjet në Kukës, policia merr në ruajtje 74 qendrat e votimit

Zgjedhjet në Kukës, policia merr në ruajtje 74 qendrat e votimit

1695500189_0000000000000000000000000000000000000000.jpg

Drejtoria Vendore e policisë në Kukës ka njoftuar se ka marrë në mbrojtje 74 qendrat e votimit, ku qytetarët do të votojnë nesër për të zgjedhur kryetarin e ri të bashkisë.

"Në kuadër të masave të marra nga Drejtoria Vendore e Policisë Kukës dhe Komisariati i Policisë Kukës, për garantimin e rendit dhe sigurisë publike, si dhe për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor, njoftojmë se përfundoi marrja në ruajtje nga punonjësit e Policisë, e 74 qendrave të votimit (QV) dhe e KZAZ-së".


Lajmi kryesor:

Safet Gjici çoi Kukësin në zgjedhje! Nesër votohet, 99 efektivë në gatishmëri! Nis shpërndarja e materialeve zgjedhore


B.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

Vrasje në Laknas të Tiranës/ 70 vjeçari ekzekuton me armë fqinjin, plagos tjetrin! Report Tv zbardh motivin (EMRAT)

Vrasje në Laknas të Tiranës/ 70 vjeçari ekzekuton me armë fqinjin, plagos tjetrin! Report Tv zbardh motivin (EMRAT)