Zjarr në Panaja të Vlorës, vreshtat rrezikojnë të digjen (VIDEO)

Një zjarr ka shpërthyer në Panaja të Vlorës, të martën.

Për shkak të terrenit, nga zjarri rrezikohen të digjen disa vreshta e shkurre.

Përhapja e flakëve po favorizohet nga era, duke bërë që disa sipërfaqe me vreshtari të rrezikojnë.

Forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje, me dy zjarrfikëse dhe 6 efektivë.

K.T./Sh.Sh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Vako: 05/07/2022 12:49

    Ia paska bere planin shoqnia e rilindjes. Zjarr dynjane.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Lufta në Ukrainë/ Perëndimi do të ndajë edhe 1.5 miliard euro për Ukrainën

Lufta në Ukrainë/ Perëndimi do të ndajë edhe 1.5 miliard euro për Ukrainën