Zjarr pranë një banesë afër paraburgimit në Vlorë, përfshihet nga flakët edhe një makinë

Një sipërfaqe me shkurre është përfshirë nga flakët, pranë paraburgimit në Vlorë. Flakët po ashtu kanë djegur edhe një makinë e cila ishte parkuar aty pranë. Në vendngjarja kanë mbërritur forca të shumta të policisë dhe forcat zjarrfikëse për të shuar zjarrin.

‘Më datë 24.09.2021, rreth orës 12:50, në lagjen Kushtrimi, pranë IEVP Vlorë, është përfshirë nga flakët një sipërfaqe me shkurre dhe dyshohet se si pasojë e flakëve është djegur pjesërisht një automjet tip “Volkswagen”, ku janë shkaktuar vetëm dëme materiale.’- thotë policia.


Lajmi kryesor:

Përfshihet nga flakët pylli i Peshtanit në Fier, era favorizon përhapjen e flakëve


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?×

Lajmi i fundit

John

E Djathta Ekstreme, Kosova dhe opozita Berisha e opozitës Basha