“140 mijë paund SHKOLLIMI i fëmijëve e 300 mijë euro VILË” Qytetari u bën Vettingun Kryemadhit e Bashës

3 Shtator, 10:19

Vettingun për krerët e opozitës Kryemadhi-Basha e bëri një telefonues mëngjesin e sotëm në programin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se me 140 mijë paund që paguan për shkollimin e fëmijëve Kryemadhi nuk e kalon Vettingun ashtu si edhe Basha që ka vilë 300 mijë euro në Holandë.

Programe të tjera

Shiko të gjitha