17-vjeçarja heroinë, momenti kur lufton me ariun në shtëpi për të mbrojtur qenin

2 Qershor, 08:48

KALIFORNI- Një 17-vjeçare në Kaliforni ka vënë në rrezik jetën e saj për të mbrojtur...qenin. BBC ka publikuar videon nga ku moment, teksa shihet se ajo ka mbërritur me shumë shpejtësi pasi një ari po sulmonte qenin e saj.

Me vrap, vajza ka shtyrë me forcë ariun duke e hedhur nga ana tjetër e murit, ku kishte hipur dhe gjithçka përfundoi me fund të lumtur.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha