45 Vite karrierë, Osman Mula rrëfen për jetën dhe krijimtarinë artistike

20 Maj, 13:13 | Përditesimi i fundit: 2022-05-20 13:13:25

Osman Mula, mjeshtri i magjisë skenike me një karrierë 45 vjeçare ishte në “Rreze Dielli” për të  ndarë kujtime nga karriera e tij e gjatë mes regjisë, muziksës e saksofonit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha