7-vjeçari vrau të atin, analiza e vlonjatit: Polic i paaftë, pistoleta nuk hiqet kurrë nga brezi

21 Dhjetor 2020, 10:12

Në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues nga Vlora komentoi edhe ngjarjen e rëndë aksidentale të ndodhur në Tiranë ku një 7-vjeçar vrau të atin polic. Zotëria kishte kritika dhe tha se polici ishte i paaftë pasi arma sipas tij nuk hiqet kurrë nga brezi dhe asnjëherë me fishek në gojë. Ndiqeni qëndrimin e tij.

Programe të tjera

Shiko të gjitha