“8 vjet bëmë qef, ta provojmë njëherë” Zotëria zbulon: 28 votat e fisit tim do të shkojnë për…

19 Prill, 10:15

Një zotëri që telefonoi në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv zbuloi se për kë do të shkonin votat e gjithë fisit të tij në 25 prill. Qytetari foli për qeverisjen e Ramës dhe tha: Të provojmë njëherë edhe Lulzim Bashën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha