87 vjeçari rrëfen konfliktin me komshiun dhe kërcënon: Jo me kallash por me shkop do ia fus kokës

2 Korrik, 10:02

Një i moshuar nga Lezha telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv dhe rrëfeu një konflikt që ka me një komshi. Ai zbuloi se fqinji i tij ka zënë hapësirën publike para pallatit dhe se jo me armë pasi nuk e ka një të tillë por kërcenoi se me shkopin që mban për të ecur do e gjuaj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha